8 Aralık 2017 Cuma

WhatsApp Doğrulanmış Profiller: Yeni Hesap Hesabında Ayrıntılı İşletme Hesabı Özellikleri


WhatsApp , doğrulanmış ve doğrulanmamış profilleri içeren, işletmeler için bağımsız bir uygulama başlatmaya hazır görünüyor. Web sitesinde yayınlanan yeni bir SSS'de , WhatsApp, temel özellikleri ve doğrulanmış ve doğrulanmamış profilleri ayırt etmek de dahil olmak üzere İşletme hesaplarını ayrıntılı olarak açıkladı. Asya'da örgütler, WhatsApp'ı son yıllarda uygulamanın büyük popülaritesi nedeniyle müşterileri ve müşterileri ile koordine etmek için gayri resmi bir araç olarak kullanıyor. Bu yılın başlarında Android beta sürümü  , işletmelerle (kimlik doğrulama işareti olan bir işaret işaretine sahip hesaplarla) kullanıcılarla iletişim kurmalarına izin veren Doğrulanan Profiller özelliğine sahip.

Facebook'a ait olan şirket, SSS'de "İşletmelerle sohbet ederken, hangi hesabı kullandığını görmek için kartvizitinizin profilini kontrol edebilirsiniz. Doğrulanmış bir hesabın profilinde yeşil onay işareti rozeti var". Ekliyor: "Profilinde gri bir soru işareti rozetine sahip bir işletme hesabı, hesap, WhatsApp Business uygulamasını kullanıyor ancak WhatsApp tarafından doğrulanmamış veya doğrulanmamış demektir."

Çok konuşulan Business uygulaması şu anda özel bir test grubu tarafından test ediliyor ve şirket, bunu bağımsız bir uygulama olan WhatsApp Business olarak tanıtacak .

Play Store'daki açıklaması şöyle: "WhatsApp Business'ın bir test ortağı olarak, sizinle aklımızda tuttuğumuz geniş kapsamlı yeni özelliklere erken erişebiliyorsunuz. Bu yeni uygulamanın ne denediğini deneyerek Teklifinizi sunun, ürünlerinizi geliştirebilmemiz için lütfen deneyimlerinizi bizimle paylaşın. "

WhatsApp Business normal WhatsApp'dan farklıdır. Uygulamanın logosu, yeşil konuşma balonu içinde arama simgesinden 'B' olarak değiştirildi. Bununla birlikte, indirildikten sonra, uygulama WhatsApp ile aynı görünüyor ve bu da WhatsApp Business başlıklı başlık çubuğunu kısıtlıyor. Uygulamanın otomatik yanıtları, işletme profili oluşturma, sohbet geçişi ve analiz gibi ilginç özellikleri vardır.


WhatsApp Doğrulanmış Profiller: Yeni Hesap Hesabında Ayrıntılı İşletme Hesabı Özellikleri Diposkan Oleh: Teknoloji Bul

0 Yorum:

Yorum Gönder