14 Aralık 2017 Perşembe

İphone X'in Şarjı Ne Kadar Gidiyor?


2017 yılının sonlarına doğru yaklaşırken, her yıl olduğu gibi bu yıl da piyasaya yeni modellerle gelen Apple, sevenlerinin merakla beklediği yeni modeli olan İphone X'i piyasaya çıkardı. Henüz tanıtılmadan önce çeşitli söylentiler, cihazın şekli ve özelliklerine dair dedikodular çığ gibi büyümekteydi. Tabi ki Apple'ın sunacağı asıl model İphone 8 olarak beklenirken bu yıl alışılmışın dışında bir gelişme ile İphone 8'in yanı sıra İphone X adlı ikinci bir modelini sunarak kullanıcıları şaşırttı. İki model arasında ne gibi farklar olduğu ya da İphone X'in ne gibi artıları olduğu da zamanla artacak olan kullanıcıların tecrübeleri sonucu daha somut bir hal alacaktır. İphone 6'dan bu yana görüntü itibari ile birbirinin aynı kasalar üreten Apple, İphone 8 ve X modelleri ile biraz daha farklı bir yapıyı gözler önüne sunuyor. Gerek performansı, gerek şık tasarımıyla sevenlerinin iştahını kabartan Apple'ın bu yeni ürünlerinin ne kadar tutulacağı ise merak konusu.

İphone X Şarj Açısından Avantajlı mı?

Elbette her yıl olduğu gibi bu yıl da piyasaya sürülen Apple'ın yeni bir göz bebeği var. İphone X ile İphone piyasasına farklı bir boyut katan Apple, bu ürünün de diğer yeni çıkan modellerinde olduğu gibi farklı performans özellikleri, iyileştirilmiş ve verimli özellikleri ile kullanıcılarına tanıttı. Piyasaya yeni sürülen modeller genellikle kendinden önceki modellere kıyasla daha iyi performans ve verimlilik göstermektedir. İphone X'de bu çizgiyi bozmamış ve verimli bir pil ömrü, iyi bir kullanım süresi sağlamıştır. Ve şarj açısından diğer modellere kıyasla avantaj sağlamaktadır.

İphone X'in Şarj Kullanım Süresi Ne Kadar?

İphone X, yapılan incelemelere göre 9 saate yakın bir kullanım ömrü sunmaktadır. 2716 mAh bataryaya sahip olan yeni İphone modeli, İphone 8 Plus'ın 10 saatlik kullanım süresinin altında kalıyor.


İphone X'in Şarjı Ne Kadar Gidiyor? Diposkan Oleh: Teknoloji Bul

0 Yorum:

Yorum Gönder