11 Kasım 2017 Cumartesi

Wifi Şifrelerini Kolayca Kırabilirsiniz


Wireless şifre kırma uygulamaları gerçek midir sorusuna yanıt vermek istiyorum, evet gerçektir. Bu programlar nasıl çalışıyor? Öncelik ile mantık olarak şifreleri tek tek denemiyor onu söyleyeyim. WPA Tester ismi ile geçiyor bu programlar ve sizin modeminizi hacklemeye çalışıyorlar.

Wifi Şifrelerini Basitçe Kırın!

Sizlere verdiğim uygulamalar yardımıyla kendi modeminizin güvenilirğini ve diğer modemlerin güvenilirğini test edebilirsiniz. Hatta güvenilir olmayan modemleri hackleyebilir ve wifi ye bağlanıp kullanabilirsiniz.

Bu uygulamalar modemlerin markasına göre İP test ederek zayıf olan modemlerin wifi şifreleri gerekmeksizin bağlanabiliyor hem de telefonunuz ROOT yetkisine sahip ise şifreleri size verebiliyor. Korkmayın kırabildiği wifilere otomatik bağlanıyor yani kırıp kullanamamak yok basitçe kullanılabiliyor.

Wifi Şifre Kırıcı 2 Adet Uygulama (WPA TESTER)

Bu uygulamalar yardımıyla çeken wifileri kırabilirsiniz. Uygulama rahatlıkla kırılabilecek büyük ihtimalle eşleşen İP adresi olanları yeşil olarak gösteriyor, kırılamaz olanlar kırmızı görünür ve kırılabilir ama büyük ihtimalle uyumsuz olanları sarı olarak gösteriyor. Bu uygulamalarla test ettirerek rahatlıkla kırabilirsiniz. Oldukça basit kullanımlıdır.

WPS WPA TESTER indirmek amacıyla tıklayın.

AndroDumpper indirmek amacıyla tıklayın.

Yukarıdaki linklere tıklayarak reklamsız wifi şifre kırıcı uygulamaları indirebilirsiniz. İkisi değişik programlardır, yani ikisini indirmek mecburiyetinde değilsiniz...

WPS WPA TESTER ile Modeminizi Test Edin

Bu uygulamalar modem güvenilirğini test eden ve açık var ise modemin wifi şifresini kıran uygulamalardır. Kötü amaçlarla kullanılmasından çok bu uygulamalar kendi modeminizi korumanız amacıyla yazılmıştır. Yani diğer wifileri kırmak yerine kendi modeminizi test edebilir ve saldırılara karşı koruyabilirsiniz. Kimse sizin wifinizi izinsiz kullansın istemezsiniz...


Wifi Şifrelerini Kolayca Kırabilirsiniz Diposkan Oleh: Teknoloji Bul

0 Yorum:

Yorum Gönder