27 Kasım 2017 Pazartesi

Instagram Mavi Tık Alma Yöntemi


Instagram ilk önce son zaman popilaritesi artan, kullanıcılarına değişik, kullanımı yalın hizmetler yayınlayan bir sosyal medya platformudur. Instagram mavi tik hizmetlerinin nasıl alındığına dair konuyu inceleyecek olursak Instagramın kendi belirlemiş bulunduğu yayın politikaları önceliklidir. Burada ilgi edilmesi gereken en mühim hususlardan biriside; Instagram hesaplarınıza ait kullanıcılarınızın aktif ve bot olmaması gerekmektedir. Bot hesaplar yalnızca sizin takipçi kitlenizin yüksek bulunduğunu gösterir, fakat Instagram, adminleri bu hali takipçilerinizin aktiflik haline göre anlayacaktır.

Bunun yanı sıra Instagram mavi tik alma prosedürü sanıldığına göre yalın bir prosedür değildir. Diğer sosyal medya hesaplarının onaylanma prosedürlerine bakılırsa, daha zor ve yalın yalın verilmemektedir. Instagram mavi tik alabilmek amacıyla en mühim unsurlardan birisi, gazeteci, siyasetçi, futbolcu vb. olmanız gerekmektedir. Yani hitap ettiğiniz bir kitle olmasının yanı sıra, ülke genelinde da tanınan olmanız sizi Instagram da mavi tik almanıza sebep olacak en mühim etkendir.

Instagram Mavi Tik Alma Şartları

Şimdi Instagramın belirlemiş bulunduğu şartlara istikbal olursak, varsa şayet Facebook hesaplarınızı, Instagram hesaplarınıza bağlı olması, Instagram hesaplarınız amacıyla kimlik doğruluğunu sağlama prosedürünü yapmanız gerekmektedir. Kimlik doğruluğunu sağlama prosedürü ile eş güdümlü hem hesaplarınızın onaylanma süreci kısalır hemde hesaplarınızı daha itimat edilir bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Diğer yandan değişik kullanmış bulunduğunuz sosyal medya platformu var ise bunu da Instagram ile bağlayınız. Bu mavi tik alma prosedürünüzi daha yalınlaştıracaktır.

Diğer Yollar İle Mavi Tik Alma Hizmeti

Sosyal medya ağında mavi tik alma hizmeti yayınlayan çoğu firma bulunmaktadır. Bu firmalar üzerinden etkileşime geçerek hesaplarınızın onaylanması amacıyla müracaatte bulunabilirsiniz. Fakat bu tür bir halde müracaat gerçekleştireceğiniz firmayı çok iyi araştırmalısınız. Bunun en mühim nedeni, firmaların bazıları sizden belli bir ücreti alıp bu tür bir prosedür yapmamasıdır. Bu gibi haller ile karşılaşmamak amacıyla, daha daha eskiden mavi tik hesap onaylatma prosedürü yapan firmalar ile etkileşim kurup, gelen müşteri yorumlarını okumalısınız. Bu size yol gösterecek bir başka unsurdur.

Instagram Mavi Tık Alma Yöntemi Diposkan Oleh: Teknoloji Bul

0 Yorum:

Yorum Gönder