23 Kasım 2017 Perşembe

Alexa Sıralama Düşürme YöntemleriAlexa bugünkü internet aleminde bir internet sitesinin sayısal sayısal değerini belirleyip reklam,tanıtım makalesı ve link satışlarında ilgi çekici bir neden olarak konumunu korumaktadır. İnternet sitelerini dünya geneli ve ülke bazlı olarak sıralayan Alexa algoritma olarak birkaç kolay noktadan oluşmakla birlikte mühim olan bu algoritmaları keşfetmektir. Peki Alexa sırası düşürme çok zor mu ?

Aslında tahmin edilenin aksine internet sitenizle ilgilenmeniz ya da küçük dokunuşlar yapmanız yeterlidir. Bu dokunuşlara şimdi sıra sıra değineceğiz.

Alexa Toolbar Kullanmak

Tarayıcınıza ekleyeceğiniz küçük bir Alexa sayısal sayısal değeri gösterici toolbar ile her sitenize girişte Alexa sayısal sayısal değeri sorgulanacağı amacıyla kendi kendinize sıranızı düşürmüş olursunuz Tabi sitenize giren şahıslar de internetmaster ise bu hal daha da üstünlükınıza olacaktır.

Hitinizi Arttırmaya Çalışın

Hitiniz ne kadar yüksekse o kadar iyi Alexa sayısal sayısal değeriniz olacaktır. Bu hususta en iyi yollardan bir tanesi sosyal medyayı aktif olarak kullanmaktır. İçeriklerinizi sosyal medyada paylaşarak daha çok insanı sitenize çekebilirsiniz.

Düzenli İçerik Eklemek

Siteye derli toplu olarak içerik eklendiği takdirde hal daha iyi olacaktır. Alexa’nın güncel siteleri sevdiğini düşünecek olursak ne kadar içerik eklenirse sıranın o kadar iyi olacağını hesap edebiliriz. Her gün 1 makale eklemek bile büyük bir üstünlük olarak karşımıza çıkacaktır.

Bu yöntemleri uygulayarak siz de Alexa değerlerinizi iyileştirebilirsiniz. Genellikle son ismim olmazsa hiçbir başka prosedür yeterince olası olmayacaktır.


Alexa Sıralama Düşürme Yöntemleri Diposkan Oleh: Teknoloji Bul

0 Yorum:

Yorum Gönder