30 Ekim 2017 Pazartesi

Türkiye’nin En İyi 10 Forum Sitesi

İzafetYayın hayatına ilk olarak forumex.net ismiyle başlayan site daha sonra ismini değiştirip izafet.com yapmıştır. İzafet forum sitesinin en önemli özelliğiyse forum üyelerinin birbirlerine olan bağlılıkları ve dostluklarıdır.

Forum Türkiye Bu forum sitesini öteki forumlardan ayıran özellik sitenin oldukça kullanışlı olması ve kullanıcılarını reklamlara boğarak rahatsız etmemesidir. Genellikle forumda güzel yazılar, ilginç olaylar tartışılır.

Turkish-Media586.000'den fazla iletisi ve yaklaşık 70.000 üyesi bulunan Turkish-Media forumda güncel hayattan, insan kaynaklarına, eğitimden teknolojiye kadar pek çok bilgi paylaşımı yer almaktadır.

Türkiye ForumKategori açısından oldukça büyük bir forum olan Türkiye Forum 40.000'den fazla üyeye sahiptir. Türkiye'de büyüyen forumlardan birisidir ve Google sıralamasında da üst sıralarda yer alıyor.

Forum Darkhardware

Teknoloji dünyasının son haberlerinin öğrenildiği forumda donanımlarla ilgili pek çok bilgi paylaşımına ulaşabilmeniz mümkündür.

PC NetForumda aradığınız her türde bilgi ve programı kolaylıkla bulabilmektesiniz. Forum ayrıca üyeler arası bağları güçlendirebilmek için her ay 'Ayın Konusu', 'Ayın Üyesi' gibi kategorilerde kullanıcıların oylama yapmasını beklemektedir.

ChipOnlineTeknoloji ve bilgisayar alanında markalaşmış bir forum sitesi olan ChipOnline'da teknoloji konusunda her türde bilgiye erişebilirsiniz. Ayrıca forumda kariyer sayfalarına da yer verilmiştir.

ShiftdeleteGüncel teknoloji haberlerinin, oyunların ve ürünlerin incelemelerinin bulunabileceği bir forum olan Shiftdelete'in 110.000'den fazla kayıtlı kullanıcısı bulunuyor.

Frmtr.comForum siteleri arasında en eski ve en büyük site olan Forum Tr'nin 2.5 milyondan fazla üyesi ve 3 milyonu aşkın konu başlığı bulunuyor.

Donanım HaberTeknoloji ve bilgisayar alanında neredeyse bir marka haline gelmiş Donanım Haber, teknolojik aygıtlar hakkında yardım ve bilgi alınabilecek bir forumdur. Bunlar dışında pek çok kategoride de paylaşım bulunuyor bu sitede.

Türkiye’nin En İyi 10 Forum Sitesi Diposkan Oleh: Teknoloji Bul

0 Yorum:

Yorum Gönder