30 Ekim 2017 Pazartesi

Sitenizin Alexa Sıralaması Nasıl Düşürülür1)Yapay Yöntemler

Bu teknik tarzına çok çok tanımlamak doğru değildir, zira bu tür teknikleri izlerseniz Alexa sıralamanız çok süratli düşecektir. Siz bu teknikleri görünce mutlu olup tüm sitelerinizde bu teknikleri uygulayacaksınız. Fakat bir vakit sonra Alexa size dur diyecek ve bu vakitden sonra naturalda olsa sunida olsa hiç bir teknik sizin Alexa sıralamanızı düşüremeyecek kendi kendisine sıralamanız yükselecektir.

Mesela  R10’dan numune verirsek gene bir çok Alexa Grupları bulabilir ve bunlara katılabilirsiniz. Bu tarz bir program ziyaretçileriniz yönünden suni algılanacaktır ve bildirdiğimiz  gibi sistem sizi aniden yüksek sıralara çıkaracak sonra bunun natural olmadığını anlayıp size kendi cevabını verecektir.

2)Doğal Yöntemler

Her işte bulunduğu gibi Alexa sisteminde de natural oluşturulan her şey size yarar sağlar ve Alexa yönünden sevilir diyebiliriz ilk önce iki tanınan ve önerebileceğimiz ufak prosedür bulunmaktadır;

    Alexa Widget kodlarını sitenize yerleştirmeniz
    Alexa Toolbar’ı bilgisayarınıza yüklemeniz.

Widget’i sitenize koymasanız bile Toolbar’ı kesinlikle yüklemek size  aşırı kolaylik sağlar. dilediğiniz sitenin anında sıralamasını görebilirsiniz. Genellikle Webmaster’lar amacıyla mühim bir araçtır.

Doğal teknikler ile alexa sıralamanızı düşürmek olabildiğince kolay bir prosedürdir. Yapmanız gereken yalnızca sitenizde orjinal makalelar paylaşmaktır. Eğer orjinal ve derli toplu makale girerseniz Google sizi sevecekir. Sıralamalarda yavaş yavaş yükselecek ve bundan dolayı Google kaynaklı hit kazanmış olacaksınız.Hitleriniz arttıkça Alexa sıralamanızda %100 düşüş göreceksiniz. Hem de sitenize gelen ve Alexa Toolbar’ı olan, sitenizin Alexa sıralamasını merak eden insanlar sizin Alexa’nızın düşmesine daha çok katkı sağlamaktadır. Yapmanız gereken yalnızca orjinal ve derli toplu makalelar girmek devamında hit gelecektir ve Alexa sıralamanızda düşecektir.


Sitenizin Alexa Sıralaması Nasıl Düşürülür Diposkan Oleh: Teknoloji Bul

0 Yorum:

Yorum Gönder